Najpopularniejszy akumulator samochodowy

Wszystko dla Motoryzacji

Najpopularniejszy akumulator samochodowy

Najlepszy akumulator do samochodu

Akumulator w samochodzie to bez dwóch zdań jedna z najpotrzebniejszych rzeczy. Bez niego nie uruchomilibyśmy normalnie auta oraz wiele urządzeń elektronicznych nie działałoby poprawnie.

Dobry akumulator to bardzo ważny zakup. Przyda się podczas mroźnych zim lub gdy nasz samochód nie jeździł przez dłuższy czas. Przedstawiamy kilka najpopularniejszych akumulatorów w Internecie.

 

Akumulator – modele

Varta SILVER DYNAMIC E38 74Ah 750A P+

Maksymalna wydajność dla ekstremalnie wysokich wymagań! Linia VARTA SILVER to dziesięć nowoczesnych typów akumulatorów o parametrach znacznie przewyższających wymogi producentów samochodów. Wyjątkowa skuteczność rozruchu (520-920 A) nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych, szybkie przyjmowanie ładunku mimo wielu odbiorników energii i wysoka pojemność rezerwowa czynią akumulator linii VARTA SILVER produktem numer jeden spośród VARTA dynamic TRIO.

 

Centra Plus 50Ah 450A CB500 P+

Do produkcji akumulatorów serii CENTRAPLUS wykorzystano najnowocześniejsze technologie produkcji wsparte wiedzą i doświadczeniem współpracujących z nami czołowych producentów samochodów osobowych. Dzięki takiemu podejściu firma potrafi sprostać wysokim wymaganiom użytkowników większości aut. Tajemnica popularności akumulatora CENTRAPLUS tkwi w jego parametrach, które zapewniają rozruch samochodu w każdych, również niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Akumulatory CENTRAPLUS zalecane są użytkownikom aut ze standardowym i bogatszym wyposażeniem, dla których skuteczny rozruch to istotny problem.

 

BOSCH SILVER S4 005 60 Ah 540 A P+

Seria akumulatorów BOSCH S4 przeznaczona jest do stosowania w samochodach osobowych wszystkich klas. Akumulatory tej linii zalecane są do stosowania zarówno w autach z silnikami benzynowymi jak i wysokoprężnymi. zastosowanie do ich konstrukcji srebra pozwoliło na podwyższenie ich parametrów elektrycznych, wydłużenie okresu użytkowania, znaczną poprawę niezawodności oraz zwiększenie wygody użytkowania dzięki całkowitej bezobsługowości.

Przegląd najlepszych akumulatorów

Varta BLUE DYNAMIC D59 60Ah 540A P+

Akumulatory VARTA BLUE DYNAMIC to popularna i sprawdzona seria charakteryzująca się wysoką trwałością i jakością wykonania. Najnowsza, ulepszona generacja BLUE DYNAMIC gwarantuje jeszcze lepsze parametry elektryczne i dostępna jest w zakresie pojemności aż do 95 Ah. Można ją stosować w samochodach wszystkich klas o standardowym oraz podwyższonym zapotrzebowaniu na prąd. Dzięki zastosowaniu unikalnej technologii Power Frame uzyskano wydłużoną żywotność akumulatora przy jednoczesnym skróceniu czasu jego ładowania.

 

Centra Futura 47Ah 450A CA472 P+

Akumulatory Centra Futura charakteryzują się najlepszymi parametrami rozruchowymi. Specjalna konstrukcja wieczka PSL zapewnia maksimum bezpieczeństwa i komfortu. Podwójne, hermetyczne wieczko oraz centralne odgazowanie z systemem antyiskrowym czyni akumulator absolutnie szczelnym i bezobsługowym. zastosowana technologia CaCa przedłuża czas przechowywania bez konieczności doładowywania i utraty parametrów. Akumulator Centra Futura posiada „magiczne oczko”, umożliwiające bardzo wygodną i niezwykle szybką (jedno spojrzenie) kontrolę stanu naładowania. Na wszystkie akumulatory Centra Futura producent daje trzyletnią gwarancję! Akumulator Centra Futura został stworzony dla nowoczesnych samochodów o podwyższonym zapotrzebowaniu na moc rozruchową i tych z silnikiem Diesla.

 

Exide Excell 50Ah 450AEB500 P+

Exite Excell jest rekomendowany użytkownikom wszystkich nowoczesnych aut ze względu na znakomitą moc rozruchową w ciągu całej żywotności akumulatora i w każdych warunkach atmosferycznych. Widoczny i wygodny wskaźnik stanu naładowania „magiczne oko”. Brak konieczności uzupełniania poziomu elektrolitu przez cały okres użytkowania. Jednopunktowe odpowietrzanie. Ponadto akumulator Excell jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska.

 

Źródło: http://www.auto-swiat.pl/eksploatacja/najpopularniejszy-akumulator-samochodowy-porady-porownanie-cena/b0khn3

Najpopularniejszy akumulator samochodowy
5 (100%) 5 votes

Podziel się!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *